O RADCY

Imię i nazwisko radcy prawnego:

Katarzyna Jurzysta

Numer wpisu na listę radców prawnych OIRP w Lublinie:

LB/Z/245


O KANCELARII

Nazywam się Katarzyna Jurzysta i jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych od 2013 roku. Indywidualną praktykę w ramach Kancelarii Radcy Prawnego prowadzę od czerwca 2015 roku. Wcześniej przez okres 5 lat (3 lata jako aplikant radcowski i 2 lata jako radca prawny) zdobywałam doświadczenie w ramach zatrudnienia w spółkach prawa handlowego, prowadząc obsługę prawną.

Na bazie zdobytej wiedzy teoretycznej i doświadczenia w praktyce oferuję kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych w ramach stałej oraz doraźnej pomocy prawnej w zakresie windykacji, prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego, jak również reprezentację klienta przed sądami, organami administracji publicznej itp.

Ponadto, w oparciu o kilkuletnie doświadczenie w praktyce w trakcie wykonywania zawodu radcy prawnego, oferuję profesjonalną obsługę podmiotów indywidualnych w zakresie szeroko rozumianego prawa rodzinnego, w tym obsługę prawną w sprawach o rozwód i separację, podział majątku wspólnego po ustaniu wspólności majątkowej małżeńskiej, a także wszelkiego rodzaju spraw związanych z relacjami rodziców i dzieci.

Oferta mojej Kancelarii, na bazie zdobytego dotychczas doświadczenia, skierowana jest także do jednostek samorządu terytorialnego zarówno w ramach stałej obsługi prawnej jednostki, jak też w sprawach pojedynczych.

Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, elastyczności i dużemu zaangażowaniu w wykonywaną pracę, zarówno w odniesieniu do współpracy z przedsiębiorcami jak też osobami fizycznymi nieprowadzącymi działalności gospodarczej, gwarantuję profesjonalną i dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta obsługę.

Swoją Kancelarię prowadzę w Brzozowie przy ul. Os. Leopolda Okulickiego 27 (36-200), gdzie znajduje się siedziba główna Kancelarii oraz w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Lwowskiej 80 lok. 4 (22-600), gdzie mieści się fila Kancelarii.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii i rozpoczęcia współpracy.


ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

  • Prawo administracyjne i sądowoadministracyjne
  • Prawo cywilne
  • Prawo gospodarcze
  • Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Prawo rodzinne i opiekuńcze
  • Prawo spółek handlowych

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI

  • powiat radzyński
  • powiat tomaszowski
  • powiat zamojski

DANE TELEADRESOWE

Adres: ul. Lwowska 80 lok. 4, 22-600 Tomaszów Lubelski
Os. Leopolda Okulickiego 27, 36-200 Brzozów
Telefon: 694 800 302, 730 060 793
E-mail: k.jurzysta@kancelaria-radcy.net